Poker Texas Holdem online za darmo

Poker Texas Holdem online za darmo Szczegóły gry

RTP:
97.84%
Producent:
1x2Gaming
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
Symbol Wild:
Nie
Linie wygrywające:
Symbol Scatter:
Nie
Min. liczbja żetonów na spin:
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie

Poker Texas Holdem Online

Gra w Poker Texas Holdem od 1x2Gaming jest najbardziej rozpowszechnioną odmianą pokera, akurat tę wersję gry wykorzystują dla światowych turniejów z pokera. W pokerze można wygrać naprawdę duże pieniądze, udowodnieniem tego stał się 2006 rok, w którym główną wygraną było 12 milionów dolarów. To jest przyczyna, aby grać w texas holdem online. Jednak przed tym warto nauczyć się wszystkich zasad. Dla początkujących graczy jest to bardzo proste, ponieważ w dzisiejszych czasach wielu portali internetowych oferują w wolnym dostępie wszystkie informacje. Co więcej, można ćwiczyć grę texas holdem poker online. Nasza strona internetowa daje Ci taką możliwość!

Poker Texas Holdem Online za Darmo

Dziś poker texas holdem online za darmo jest prawie we wszystkich portalach rozgrywkowych na świecie, gry-hazardowe-za-darmo.com zaprasza Cię do tej nieprzewidywalnej kolorowej gry.

Texas holdem gra dla odważnych, tak nazywają ją nie na próżno, ponieważ aby wygrać przy stole, musisz być odważny i trochę lekkomyślny, jak strażnik, przebiegły, jak łowca głów i mądry, jak Indianin. Czas sprawdzić się i zrozumieć: kim jesteś w tej walce?

Aby zagrać w pokera Texas Holdem, nie musisz dokonywać żadnych inwestycji na stronie ani wpłacać pieniędzy na depozyt. Ponieważ poker texas holdem online free to całkowicie darmowa gra! Po co czekać i odmawiać sobie przyjemności? W końcu otrzymasz:

 • Prawdziwych przeciwników z całego świata;
 • Oszałamiający i realistyczny design;
 • Niespodziewane powroty w grze i prezenty fortuny;
 • Niesamowite wygrane bez nieznośnych warunków.

Przy stole pokerowym czeka cię los, który może zmienić grę w nieoczekiwany sposób. Symulator gry poker Texas Holdem będzie Cię przyciągać przez długi czas, ta gra nie bez powodu ma tysiące fanów na całym świecie! Myśmy zebrali ich przy stole w gry-hazardowe-za-darmo, gdzie w uczciwej konfrontacji spotykają się dzielni ludzie i fani pokera online. Duch Dzikiego Zachodu pobudza krew i budzi się w poszukiwaczach przygód! Spotkaj się z nimi w grze w pokera Texas i zobacz, kto jest czegoś wart! Zwycięstwo nie czeka, gramy!

ZAGRAJ W PRAWDZIWYM KASYNIE

Texas Holdem Online bez Rejestracji

Bez rejestracji możesz rozpocząć grę, obstawiać i wygrywać! Rozwój gier online nastąpił stosunkowo niedawno. Wcześniej nikt nie mógł nawet myśleć o tym, że można grać w gry kasynowe online bez rejestracji. Jednak teraz jest to zwykła rzeczywistość. Już nie trzeba ubierać się w elegancki strój, aby zagrać w kasynie. Nie ma potrzeby czekać, aż twoja ulubiona poker texas holdem gra zostanie dostępna. Wszystko to i wiele więcej przyciąga miliony nowych użytkowników do tej atrakcyjnej rozgrywki. Texas Holdem online bez rejestracji może przynieść graczam niesamowitą adrenalinę. Nasz portal internetowy oferuje każdemu taki rodzaj spędzania czasu. Zalety takie gry są oczywiste: nie musisz tracić sporo czasu na rejestrację, nie trzeba przechodzić długi proces weryfikacji, w każdym czasie można rozpocząć i zakończyć grę i główna zaleta – to wszystko jest za darmo!

Zasady stołowej gry Texas Holdem

Jest to klasyczna gra stołowa, która jest ulubioną wśród zwykłych graczy kasyn naziemnych, jak również graczy online. Celem gry jest pokonania krupiera lepszą ręką. Producentem tej gry jest Play`n Go i w pełni odpowiada grze w prawdziwym kasynie.

Niezależnie od twojej wiedzy, zawsze dobrze jest zaznajomić się z zasadami gry przed jej rozpoczęciem, i poznać najlepsze sposoby na wygraną.

 1. Aby postawić zakład, gracz musi wybrać żądany żeton, a następnie kliknąć w stół do gry w miejscu preferowane dla żetonu. Żeton zostanie dodany do całkowitego zakładu. Wszystkie zakłady muszą być postawione zgodne z limitami tabeli. Jeśli chcesz usunąć zakład ze stołu, po prostu wybierz żeton „X”, a następnie kliknij żeton, który chcesz usunąć. Wszystkie zakłady można usunąć, klikając „Clear all” (wyczyść wszystko).
 2. Gra rozgrywana jest jedną 52-kartową talią, a karty są tasowane po każdej rundzie. Krupier musi mieć parę 4 lub lepszą, aby mieć szansę na wygraną. Wszystkie pięć kart zostaną wykorzystane do ustalenia zwycięzcy. W przypadku, gdy gracz i krupier dzielą tę samą parę, wartości trzeciej, czwartej i piątej karty będą brane pod uwagę.
 3. W grze Texas Holdem każdy może wygrać zakład Ante lub dodatkowy zakład AA-Bonus. Po ustawieniu wszystkich zakładów gracz i krupier otrzymują dwie zakryte karty. Inne trzy karty są rozdawane na stole w sposób otwarty. Musisz zdecydować, pasować czy gracz dalej. Jeśli spasujesz – tracisz zakład Ante oraz opcjonalny zakład AA. Jednak jeżeli nie pasujesz, to zrobisz kolejny zakład, nazywa się on Call i jest równy dwukrotności twojego zakładu Ante. Jednak gdy dwie karty osobiste i trzy karty krupiera wspólnie dają rękę z parą asów lub lepszą, w takim wypadku gracz wygrywa zakład bonusowy AA zgodnie z tabelą wypłat. Ostatnie dwie karty są odkrywane wspólnie, a krupier odkrywa dwie zakryte karty. Najlepsza 5-kartowa ręka wygrywa.

GRA NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Podstawowe funkcje gry Poker Texas Holdem

Jeśli chodzi o wypłaty, wypłata za Twój zakład bonusowy AA będzie oparta na tabeli premii AA. Podobnie wypłata w zakładzie Ante będzie oparta na tabeli wypłat Ante. RTP w grze wynosi 97,84%.

Przyciski ustawień, dźwięku i pomocy znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij na “?” i zobacz pełną listę reguł.

Texas Holdem gra online to jedna z najbardziej ekscytujących gier stołowych na.

Zagraj za darmo bez rejestracji w wersji demo gry Texas Holdem Poker od Play`n Go.

Układy kart w pokerze Texas Holdem

W pokerze Texas gracz z pewnością wygra, jeśli otrzyma najbardziej wygrywającą kombinację.

 • “Poker królewski” jest najwyższą kombinacją, ona składa się z pięciu kart tego samego koloru o różnych wartościach, ułożonych szeregowo od dziesięciu do asa. Jednocześnie kombinacja serca jest najsilniejsza.
 • “Poker” jest również sekwencją kart tego samego koloru, ale tutaj najwyższą kartą może być walet, królowa lub 6.
 • “Kareta” to kombinacja 4 kart o tej samej wartości i piątej nie sparowanej karty.
 • “Full” to kombinacja, w której trzy karty mają jeden nominał, a dwie mają inny.
 • “Trójka” to kombinacja, w której trzy karty mają jeden nominał, a dwie pozostałe nie tworzą pary.
 • Jeśli utworzysz kombinację dwóch waletów i dwóch królów (pary mogą być dowolne), a piąta karta zostanie bez pary, otrzymasz kombinację „dwie pary”. Jeśli trzy karty nie są sparowane, ale dwie są parą, kombinacja nazywana jest „parą”.
 • „Wysoka karta” znaczy, że nikt nie zdołał zebrać pojedynczej kombinacji, a zwycięzca jest określany podczas określania najwyższej karty w rękach graczy.

Poznaj inne kategorie darmowych gier